Display Ürünler & Folyo Kesim

Roll Banner:
Tek ya da çift tarafli Smart Roll Banner basılı görseli ile beraber çantasında taşınabilir. Alüminyum kasası gümüş eloksaldır. Standart olarak üç ebadı vardır. Teleskopik borusu sayesinde yüksekliği min. 1000 mm - max. 2300 mm'e kadar ayarlanabilir.

Örümcek Stand:
Klipsli ya da Manyetik Örümcek Stand fuarda, sergilerde, konferanslarda ve benzeri aktivitelerde, hem stand hem de ürünlerinizi sergilelemek amacıyla kullanabileceğiniz, kolay ve çabuk kurulabilen bir üründür. Farklı ebatlarıyla size uygun yerleşim alternatifleri sağlar.

Menü Panosu:
A4 ve A3 ebatlarında yatay veya dikey olarak kullanılabilir. Kanallı gövde profili sayesinde birkaç çerçeveyi tek veya çift taraflı kullanabilir ve raf ekleyebilirsiniz.

Streç Çerçeve:
Strech çerçeve hafif ve şık bir üründür. Renk gümüs eloksaldır. İç kenarlarda bulunan yaylar posterin gergin durmasını, plastik klipsler posterin kolayca değiştirilmesini ve aşınmamasını sağlar. İki U askı aparatı ile duvara monte edilebilir ya da tavandan asmak suretiyle kullanabilirsiniz.

Poster Tutucu:
Posteriniz için hafif, dekoratif ve ekonomik bir üründür. Askı aparatı ile istediğiniz yere rahatça monte edebilirsiniz.

Ayakli Poster Pano:
Tek ve çift tarafli modelleri vardır. İstenirse pleksi raf ve tekerlek eklenebilir. Yüksekliği 1760 mm, kasa kalinligi 51 mm'dir. Anti-reflex koruma tüm modellerde bulunur.

Aluminyum Çerçeveler:
Her ebattaki posterleriniz için uygundur. Açılır kapanır özelliğe sahiptir. Karton kutulu paketlenmektedir. Şık bir görünüm sağlar. Yuvarlak köşe bağlantılıdır. Standart renk gümüs eloksaldır. Farklı renk alternatifleri uygulanabilir.

© 2012 - UNO KOPYALAMA ve KIRTASİYE ÜRÜN. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.