Adsız Kopyası Kopyası Kopyası Kopyası Ko

Transfer Baskı

Isı transfer makinemiz ile Kendi yaptığımız, 1,5 cm yazı yüksekliğine kadar her türlü baskıyı sentetik olmayan bütün kumaş ürünlerine uygulayabileceğimiz hizmetimizdir. T-shirt, bandana, bez çanta, yağmurluk, şemsiye, eşofman altı ve benzeri kumaş ürünlerine, istediğiniz yazı veya resmi basabiliyoruz.

Plaket

Lazer makinemizin yardımıyla, bizlerden istemiş olduğumuz, kristal plaket, defter kapağı, kalem gibi ürünlerin üzerine kazıma metoduyla baskı hizmeti veriyoruz. Kalıcı, şık bir çözüm olan lazer kazıma işlerinizde sizlere en profesyonel destek ve hızlı hizmeti bizden alabilirsiniz

Balon

Kartelamızda yer alan dilediğiniz renkte balonları uçan balon ve baskılı balon haline getiriyoruz ve ayakta duran balon demetleri eşliğinde sizlere sunuyoruz. Özel günlerinizi, organizasyonlarınızı rengarenk balon demetleri ile renklendirmeniz için bizimle hayalinizi ve isteğinizi paylaşmanız yeterli. Birçok etkinliğin vazgeçilmezi olan balon demetleri ayrıca markanızın veya kurumunuzun önemli kampanyalarında ve açılış gibi etkinliklerinde önemli bir tanıtım ürünü olarak sıkça tercih ediliyor.

Kupa Baskı

Süblimasyon baskı yöntemi ve son teknoloji ürünü makinemiz ile istediğiniz görseli sizler için kupaların üzerine yapabiliyoruz. Kurumsal ya da bireysel olarak yaptırmak istediğiniz kupa baskılarda sizlere yardımcı oluyoruz.

Sihirli Kupa: Çay, kahve gibi sıcak içecekleri içine koyduğunuzda dış yüzeyi beyazlayan, şık sihirli kupalarımız da normal beyaz kupalar alternatif olarak sizlere sunduğumuz bir üründür

Rozet

Arkası iğneli, 25, 32, 50 , 56, 70 mm çaplı buton rozetlerin içlerine istediğiniz görseli basabiliyoruz

UV Baskı

Gelişen Uv baskı teknolojisinin yardımıyla, Deha Ozalit olarak size kalem, telefon kabı, deter, ajanda, usb bellekler, plastik kartlar gibi her türlü malzemenin üzerine doğrudan baskı hizmeti sunuyoruz.

Size suna bileceğimiz en önemli avantajımız ise UV baskı ile yaptığımız ürünlerden bir adet bireysel olarak da sipariş verebilir, istediğiniz taktirde adetli olarak kurumsal işlerinizde de bizi tercih edebilirsiniz.

Kaşe

Gerek gerçek, gerek tüzel kişilikler adına basılabilen önemli kırtasiye ürünleri olan kaşeler sürekli ve konforlu kullanımınızı destekleyecek üst kalitede üretilmektedir

  • Black Facebook Icon
  • Siyah LinkedIn Simge
  • Black Instagram Icon

UNO KOPYALAMA & DİJİTAL BASKI

İnönü Cad. Çetinkaya İş Merkezi No:92/1
Kozyatağı-KADIKÖY/iSTANBUL

0216 372 74 24

0216 361 23 84

0216 463 01 39 
fax:0216 380 24 11 


kozyatagi@unocopy.com

UNO KIRTASİYE & GIFT SHOP/PROMOSYON

İnönü Cad. İbrahim Gani Apt. No:98/1 Kozyatağı-KADIKÖY/iSTANBUL

0216 386 70 79 

uno@unopromosyon.com