SEVDİKLERİNİZE ÖZEL PROMOSYON ÖNERİLERİ

En son güncellendiği tarih: Oca 25

Sevdiğimize hediye almak için harika bir bahanedir, Sevgililer Günü. Tüm dünyada Şubat’ın 14’ünde kutlanan bu sevgi ve aşk dolu günü birbirinden hoş hediyeliklerle taçlandırabilmeniz için çok keyifli önerilerimiz olacak size.

Sevdiğinizin sık kullandığı bir defterde, kahvesini içtiği kupasında, ya da mouse’unu dolaştırdığı Mouse pad’inde sizden ona giden bir mesajı sürekli görmesini istemez misiniz?

Sevdiklerinize yakışacak en özel ve romantik hediyesini kişiye özel baskı seçenekleriyle taçlandırabilirsiniz. Sadece sevgiliniz için değil, tüm sevdikleriniz için hediye edebileceğiniz bardak altlığı, kupa, defter, kalpli yastık ve daha birçok ürün sizleri bekliyor.

Sevgililer günü için hediye arıyorsunuz fakat ne alacağınızı bilmiyor musunuz? Öncelikle alacağınız hediye, sevdiklerinizin ilgi alanları ile ilgili bir durum olduğundan bazen karar vermekte zorlanabiliyoruz. Böyle durumlarda klasik ve vazgeçilmeyen hediye önerileri dışına çıkmak istemeyebilirsiniz. Bu nedenle alacağınız hediyeye karar vermeden önce hangi ürün gruplarına yönelmek istediğinize bakabilirsiniz.

Uno Copy olarak, kadın erkek herkesin ilgi alanına uygun, vazgeçilmeyen ve özel ürünler sunuyoruz. Bu özel günü, hangi hediyelerle kutlayacağınız heyecanı sizi şimdiden sarmış olabilir ve bu tatlı heyecanı en romantik ürünler ile ölümsüzleştirebilirsiniz.

Sevgililer Günü için alacağınız hediyeye hala vaktiniz var; 1998’den beri aynı kalitede hizmet veren firma olarak, bu özel gününüzde de yanınızdayız.

Şimdiden sevgililer gününüz kutlu olsun!


Kupa ÖrnekleriDefter ÖrnekleriBardak Altlığı ÖrnekleriKalpli Yastık ÖnerileriMousepad Örnekleri


Mutfak Önlüğü Önerileri  • Black Facebook Icon
  • Siyah LinkedIn Simge
  • Black Instagram Icon

UNO KOPYALAMA & DİJİTAL BASKI

İnönü Cad. Çetinkaya İş Merkezi No:92/1
Kozyatağı-KADIKÖY/iSTANBUL

0216 372 74 24

0216 361 23 84

0216 463 01 39 
fax:0216 380 24 11 


kozyatagi@unocopy.com

UNO KIRTASİYE & GIFT SHOP/PROMOSYON

İnönü Cad. İbrahim Gani Apt. No:98/1 Kozyatağı-KADIKÖY/iSTANBUL

0216 386 70 79 

uno@unopromosyon.com