SEVDİKLERİNİZE ÖZEL PROMOSYON ÖNERİLERİ

Güncelleme tarihi: 25 Oca 2021

Sevdiğimize hediye almak için harika bir bahanedir, Sevgililer Günü. Tüm dünyada Şubat’ın 14’ünde kutlanan bu sevgi ve aşk dolu günü birbirinden hoş hediyeliklerle taçlandırabilmeniz için çok keyifli önerilerimiz olacak size.

Sevdiğinizin sık kullandığı bir defterde, kahvesini içtiği kupasında, ya da mouse’unu dolaştırdığı Mouse pad’inde sizden ona giden bir mesajı sürekli görmesini istemez misiniz?

Sevdiklerinize yakışacak en özel ve romantik hediyesini kişiye özel baskı seçenekleriyle taçlandırabilirsiniz. Sadece sevgiliniz için değil, tüm sevdikleriniz için hediye edebileceğiniz bardak altlığı, kupa, defter, kalpli yastık ve daha birçok ürün sizleri bekliyor.

Sevgililer günü için hediye arıyorsunuz fakat ne alacağınızı bilmiyor musunuz? Öncelikle alacağınız hediye, sevdiklerinizin ilgi alanları ile ilgili bir durum olduğundan bazen karar vermekte zorlanabiliyoruz. Böyle durumlarda klasik ve vazgeçilmeyen hediye önerileri dışına çıkmak istemeyebilirsiniz. Bu nedenle alacağınız hediyeye karar vermeden önce hangi ürün gruplarına yönelmek istediğinize bakabilirsiniz.

Uno Copy olarak, kadın erkek herkesin ilgi alanına uygun, vazgeçilmeyen ve özel ürünler sunuyoruz. Bu özel günü, hangi hediyelerle kutlayacağınız heyecanı sizi şimdiden sarmış olabilir ve bu tatlı heyecanı en romantik ürünler ile ölümsüzleştirebilirsiniz.

Sevgililer Günü için alacağınız hediyeye hala vaktiniz var; 1998’den beri aynı kalitede hizmet veren firma olarak, bu özel gününüzde de yanınızdayız.

Şimdiden sevgililer gününüz kutlu olsun!


Kupa ÖrnekleriDefter ÖrnekleriBardak Altlığı ÖrnekleriKalpli Yastık ÖnerileriMousepad Örnekleri


Mutfak Önlüğü Önerileri143 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör