katalog broşür baskı

Broşür

Ofset baskı ile yüksek adetli siparişlerinizde, doğru renk, yüksek kalite ve de profesyonel hizmet anlayışlarıyla çalışmaktayız. İstediğiniz boyut ve kırım çeşitleriyle yapabileceğimiz, sayfa sayısına göre zımbalı, dikişli ve sizin arzu ettiğiniz cilt seçeneğini uygulayabileceğimiz broşürlerinizi, hızlı servis ve yüksek kalite baskıyla sizlere sunmaktayız.
 

Klasör&Cepli Dosya

Belgelerinizi saklamanız ve de korumanız amaçlı olarak, size özel tasarımlarla dizayn edilen cepli dosya, klasör üretimlerinde sizlere yardımcı oluyoruz. Üzerine istediğiniz baskıyı yapabilir, size özel tasarımlarımızla sizlere hizmet verebiliriz. Sipariş adedinize göre, ofset veya dijital baskı çözümleriyle hizmetinizdeyiz

Davetiye&Zarflar

UNO olarak, antetli zarflarınızın basımı, her renk ve boyut seçeneğinde davetiye zarflarınızın basımı, diplomat zarfı, gibi her çeşit baskılı veya baskısız zarf üretimi hizmeti vermekteyiz. Organizasyon, kongre, toplantı tarzı işleriniz için tasarladığınız davetiyelerin basımı konusunda da yanınızdayız. Sipariş adedinize göre, ofset veya dijital baskı çözümleriyle hizmetinizdeyiz.

Kutu Ambalaj

Karton poşet, ürün kutusu, ürün ambalajı ürünün dışında son kullanıcının dikkatini çeken ürünlerin tasarımı, üretimi, basımı ve de atölye işçiliği konularında sizlere hizmet vermekteyiz.

Karton Stand

Ayaklı fotoğraf çerçevesi, market standı, broşürlük gibi masa üstü maket kartonu ile ürettiğimiz ürünlerdir. Üzerlerine sizlerin istediği yazı, slogan, logo, motif, lak gibi her türlü görsel uygulamanın yapılabileceği stantların üretimi, baskısı ve atölye işçiliği konusunda hizmetlerimizin yanında; işlerinde uzman ekibimizin tecrübeleri eşliğinde doğru yönlendirmeler ile yanınızdayız.

  • Black Facebook Icon
  • Siyah LinkedIn Simge
  • Black Instagram Icon

UNO KOPYALAMA & DİJİTAL BASKI

İnönü Cad. Çetinkaya İş Merkezi No:92/1
Kozyatağı-KADIKÖY/iSTANBUL

0216 372 74 24

0216 361 23 84

0216 463 01 39 
fax:0216 380 24 11 


kozyatagi@unocopy.com

UNO KIRTASİYE & GIFT SHOP/PROMOSYON

İnönü Cad. İbrahim Gani Apt. No:98/1 Kozyatağı-KADIKÖY/iSTANBUL

0216 386 70 79 

uno@unopromosyon.com