hakkımızda SONNNKÜÇÜK.jpg
UNO.png
1998'den beri...

Kopyalama firması olarak 1998 yılında hizmet vermeye başlayan Uno Kopyalama LTD. ŞTİ., zamanın hızına ve yeniliklerine ayak uydurarak bugün çok yönlü hizmet anlayışı ile hizmet vermeye devam etmektedir. Baskı teknolojilerini yakından takip edip bünyesine adapte eden UNO ailesi bugün sektöründe Türkiye’nin güçlü markaları arasında yerini almaktadır. Her kesimden yer alan müşterilerine bulunduğu sektöre özgü çözüm ve hizmetler sunan UNO, kuruluşundan bugüne kadar geçen süre içerisinde güler yüzü kendisine ilke edinmiş, iş kalitesi ile standardın üstüne çıkma başarısını göstermiş ve ulaştığı yüksek kalite düzeyiyle müşterilerine güven ortamı sağlayan bir firma olmuştur.
 

Bugün 50 kişiden oluşan uzman kadrosu ve 36 makinelik parkuru ile baskı konusundaki her türlü ihtiyacınıza cevap verebilen UNO; Dijital Baskı, Matbaa, Reklam, Promosyon, Ajans ve Kırtasiye departmanları ile hem bireysel hem de kurumsal müşterilerine hizmet vermektedir.
 

Oldukça geniş bir hizmet yelpazesine sahip olan UNO; çabuk, hızlı ve çözümcü hizmet anlayışı ile her türlü hizmeti ekonomik bir şekilde sunmayı kendisine misyon edinmiş ve yüksek hizmet anlayışını bulunduğunuz noktaya teslim hizmeti ile bir araya getirerek kusursuzlaştırmıştır.
 

Doğaya büyük bir saygı içinde hizmetlerini sunan UNO ailesi Çevreci, Yeşil Dostu, Doğa Aşığı, Çocuklarımıza Değer Veren ve Geleceğimizi Düşünen felsefesi ile kurumnsal kimliğini pekiştirmiştir. Bu kapsamda kullanılan kağıtlar doğanın parçası ağaçlardan kesilerek değil, bu iş için özel yetiştirilen ağaçlardan üretiliyor. Kullanılan tüm mürekkepler ise sertifikalı olup kanserojen madde içermez. Kullanılmış her kağıt %100 geri dönüşüme verilir ve doğaya zarar vermeden üretmeye devam eder.