kurumsal kimlik baskı çalışmaları

Lazer Kesim İşler

Lazer kesim makinemiz sayesinde, özel kesim istediğiniz bütün işlerde sizlere hizmet verebiliyoruz. Maske, sticker, dön kart, kapı kolu süsü, maket yapımı, gibi örneklendirebileceğimiz siparişlerinizde, size profesyonel desteğimizle yanınızdayız.

Takvim Tasarımları

Kurumsal veya bireysel olarak istemiş olduğunuz, ister duvar, ister masa takvimi, isterseniz de sizin tasarladığınız tasarımı üretebiliyoruz.

Cilt Çeşitleri

Isısal Cilt, Spiral Cilt, Amerikan Cilt, Kartonlu Bez Cilt çeşitleri ve de Taslama Kapak, Mukavva Kapak seçeneklerimiz mevcuttur. 

Isısal Cilt: Asetat ya da bez çeşitleri ile mevcut kalınlıktaki ciltleri ihtiyacınıza göre seçebilirsiniz.

Spiral Ciltleme: Telli spiral ciltlemede 100-150, plastik spiral ciltlemede ise 350 sayfaya kadar ciltleme yapılabilir.

Kartonlu Bez Cilt: Öğrenci tezleri vb. mukavva ile yaldızlı yaldızsız olarak bez cilt de yapılabilir.

Amerikan Cilt: İhtiyaca göre işleriniz Amerikan cilt de yapılabilir.

Bardak Altlığı

Kurumsal veya bireysel olarak üretimini istediğiniz bardakaltları hizmetimiz UNO Dijital tarafından sunulan hizmetlerden biridir. Yuvarlak, kare, dikdörtgen her şekilde bardakaltı üretimi konusunda sizlere
yardımcı oluyoruz.

Parti Aksesuarları

Özel günlerde kullanmak istediğiniz, bıyık, gözlük, dudak ve dahası... Kutlamalarınızın 
konseptlerine dair çeşitli tasarımlarınızı lazer kesim işler dahilinde hayata geçiriyoruz. 

Zarf&Davetiye

UNO olarak, antetli zarflarınızın ve her renk ve boyut seçeneğinde davetiye zarflarınızın basımı, diplomat zarfı, gibi her çeşit baskılı veya baskısız zarf üretimini yapmaktayız. Kurumsal ve perakende müşterilerimizin tüm baskılı diplomat, mektup, torba ve zarflarını her renkte basıyoruz. Kişiye özel hazırlanmış torba, diplomat ve fantezi zarflarınızda 1 adet olsa bile üretebiliyoruz. Organizasyon, kongre, toplantı tarzı işleriniz için tasarladığınız davetiyelerin basımı konusunda da yanınızdayız. Siyah renk karton ve zarflarınızın üzerine beyaz renk mürekkep ile de baskı yapabilmekteyiz. 

Cepli Dosya

Belgelerinizi saklamanız ve de korumanız amaçlı olarak, size özel tasarımlarla dizayn edilen cepli dosya, klasör üretimlerinde sizlere yardımcı oluyoruz. Üzerine istediğiniz baskıyı yapabilir, size özel tasarımlarımızla sizlere hizmet verebiliriz

CD ve DVD Tasarımı

CD ve DVD kutu tasarımları, hazır kutuların kapak ve içlerine istediğiniz baskıların yapılması, CD ve DVD etiketleri UNO olarak hizmetini sunduğumuz işler arasındadır. 

Kurum Kimlik Çalışmaları

Masa&Kapı isimliği ve yaka kartı gibi kurumsal çizginin olmazsa olmazları...

Deha Ozalit olarak, foreks, foto blok, metal, plexi ve kâğıt ürünleri gibi farklı türde maddeler üzerine yaptığımız baskı ile masa isimliği üretimi hizmeti vermekteyiz. Bunların yanında istemiş olduğunuz kapı isimliği üretimimiz mevcuttur.

Bunun yanı sıra iğneli, mıknatıslı, poşet içerisinde yaka kartlarınızı, plastik kart, metal, kâğıt ürünleri, pleksi üzerine uygulama hizmetimiz söz konusudur.

  • Black Facebook Icon
  • Siyah LinkedIn Simge
  • Black Instagram Icon

UNO KOPYALAMA & DİJİTAL BASKI

İnönü Cad. Çetinkaya İş Merkezi No:92/1
Kozyatağı-KADIKÖY/iSTANBUL

0216 372 74 24

0216 361 23 84

0216 463 01 39 
fax:0216 380 24 11 


kozyatagi@unocopy.com

UNO KIRTASİYE & GIFT SHOP/PROMOSYON

İnönü Cad. İbrahim Gani Apt. No:98/1 Kozyatağı-KADIKÖY/iSTANBUL

0216 386 70 79 

uno@unopromosyon.com