UNO ozalit baskı

LEDLİ PLEKSİ KAZIMA

ŞİMDİ ÇOK

 MODA

ledli pleksi kazıma levha uno copy.jpg

MEKANLARI KONUŞTURAN UYGULAMALAR

Cafe-restoran, okul-hastane, ofis-mağaza… Birçok iş ve yaşam alanında tanıtım veya mesaj veren açıklamaları camlarınıza veya duvarlarınıza Bas/Kes uygulamalar sayesinde verebilirsiniz. İstediğiniz tasarımı basıyor ve uygulama ekibimiz tarafından mekanınıza gelip yerleştiriyoruz.

BAS-KES cama folyo uygulama.jpeg
kişiye özel fincan 3

KAHVE KEYFİNİZİ KİŞİSELLEŞTİRİN

Türk kahvesi keyfini Uno Copy’de bastırtabileceğiniz kişiye özel fincanlarınızla kendinize özel hale getirebilirsiniz.

Kendinize ve markanıza dair mesajlarla, isimlerle, ikonlarla, resimlerle veya logolar ile kahve fincanınızı kendinize özel kılın.

DAVETİYENİZİN NASIL BASILMASINI İSTERSİNİZ?

Hayalinizdeki davetiye nasıl olursa olsun onu istediğiniz gibi istediğiniz sayıda bastırabileceğiniz bir yer var: Uno Copy.

Tecrübeli ekibimiz ve güçlü makine parkurumuz ile istediğiniz materyali, istediğiniz aksesuarlarla ve istediğiniz kesimler eşliğinde basabilme tecrübesine sahibiz.

FOTOBLOK
HEDİYELİK

Sevdiklerinizin yeni yaşını ona özel hazırlanmış ve ince düşünülmüş bir anı albümüyle taçlandırmaya ne dersiniz?

KARTI DÖNDÜR CEVABI AL

Döner çark kartlar, perçinli döner kartlar ve doz kartları hem bilgilendirici hem de ürününüzü anlatmanın en keyifli yollarından biridir. Ürününüzün sağladığı hizmeti müşterinize anlatırken büyük kolaylık yaşar ve bu kartlar adeta bir pusula gibi ürün kullanımında kişiye büyük kolaylık sağlar.

UNO 1K.jpg

Hayalin gerçeğe

dönüştüğü an!

Baskı konusunda
sınır tanımayan
bir teknolojiye sahibiz.

1/3

Hayalinizdeki tasarım neyse onu istediğiniz ürüne ya da materyale basıp size ulaştırıyoruz. Sahip olduğumuz departmanlar ile kopyalama ve baskı dünyasına dair çok geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz. 

Ş&E Kopyası Kopyası (4).png
ÖZEL
GÜNLERDE
f.jpg

1998'den beri

KURUMSAL ÇÖZÜMLER

Günümüzde birçok büyük firma hedef kitleye ulaşmak adına düzenledikleri etkinlik ve reklam çalışmalarında kullanacakları banner, pano, vitrin&araç giydirme ve dahası gibi

ihtiyaçlarına UNO'nun yüksek

uzmanlığı ile çözüm buluyorlar.